BIELAN AGNIESZKA

W przedszkolu pracuję od 2011 roku. Ukończyłam studia magisterskie w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej, studia podyplomowe Zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a także Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Dodatkowym potwierdzeniem moich zawodowych kwalifikacji są między innymi certyfikaty: Towarzystwa Psychoprofilaktycznego, a także certyfikat Instytutu Amity z zakresu kształtowania umiejętności prospołecznych małego dziecka oraz współprowadzenia Treningu Zastępowania Agresji ART.
Jestem osobą kreatywną i dynamiczną, a przy tym pogodną i zawsze uśmiechniętą. W swoją pracę zawodową zarówno z dziećmi jak i trudną młodzieżą wkładam wiele serca, pasji i zaangażownia. Na co dzień staram się poprzez serdeczność i szczery uśmiech zapewnić dzieciom poczucie akceptacji i bezpieczeństwa, wspierając przy tym ich wszechstronny rozwój zgodnie z ich potencjałem oraz możliwościami rozwojowymi.
Prywatnie czas poświęcam wielu zainteresowaniom, najwięcej jednak wspólnego, wolnego czasu zajmują nam z mężem wyprawy wędkarskie.