Konkurs wielkanocny

KONKURS WIELKANOCNY „ NAJPIĘKNIEJSZE JAJKO WIELKANOCNE”- twórczość rodzinna W dniu 13.04.2017 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i rozdanie nagród oraz dyplomów dla dzieci, które wzięły udział w konkursie wielkanocnym. Komisja w składzie : Katarzyna Wawryk, Ewa Naworol, Dorota Pilipczuk spośród kilkudziesięciu prac wyłoniła I, II, III miejsce z każdej grupy wiekowej. Wszystkie dzieci dostały słodki upominek i pamiątkowy dyplom. Wszystkie pisanki były bardzo piękne, oryginalne i jedyne.

Warsztaty wielkanocne

W piątek 7 kwietnia odbyły się warsztaty wielkanocne w grupie Biedronek. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne, kolorowe palmy wielkanocne. Dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych.

Powitanie wiosny

Witaj Wiosno!!!!

Biedronki na zakupach w markecie Aldik

Jestem w sklepie z kolegami, jadę wózkiem z zakupami, a na półkach są warzywa, i wędliny i pieczywa. Są truskawki,mandarynki, także soków pełne skrzynki. I jogurty i morele, oraz innych rzeczy wiele [nggallety id=837]

Wiosna puka do drzwi…

W naszym przedszkolu czekając na wiosnę nie nudzimy się ani troszkę. Dzieci z grupy Biedronki wysiały do pojemników przeróżne nasiona roślin: rzeżuchy, kapusty oraz posadziły pietruszki i cebulki na szczypiorek. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze roślinki.

Load More Posts