Dzień Mamy i Taty

Piękny i wzruszający występ „Pracowitych Mrówek” z okazji dnia Mamy i Taty, a wszystko uwiecznione na przepięknych zdjęciach mamy Bartłomieja- pani Kasi Pomian.

Konkurs wiedzy o Zamościu

11.05.2017r. w Miejskim Przedszkolu nr.9 kolejny raz odbył się Konkurs Wiedzy o Zamościu. Brały w nim udział 5 i 6 latki z naszego przedszkola. Nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsce. Jesteśmy z Was dumni, gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

Pracowite Mróki na poranku muzycznym w Orkiestrze Symfonicznej

To była wyjątkowa niedziela dla „Pracowitych Mrówek”. Dzieci zostały zaproszone przez Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego, do udziału w poranku muzycznym. Duzi i mali mieszkańcy Zamościa mieli okazję wysłuchać przepięknych wykonań utworów pt. „W moim ogródecku” i „Oj zagraj mi muzyczko”. Dziękujemy za zaproszenie. Szczególne podziękowania dla pani Asi Przekocińskiej za przygotowanie dzieci do występu. Cudowne zdjęcia udostępniła mama Bartłomieja – pani Katarzyna Pomian.

Wyjątkowy gość u Pracowitych Mrówek

Dzieci z naszej grupy odwiedził wyjątkowy gość- liesr zespołu Power Play, pan Sylwester Gazda.

Poświąteczny trening

Święta, święta… i po świętach. Czas zadbać o formę. Pracowite Mrówki wybrały się zatem do Klubu Fitness „Platinium”. Dziękujemy za zaproszenie.

Load More Posts