ZEBRANIE RODZICÓW!!!

Serdecznie zapraszamy na zebranie Rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola, które odbędzie się 19 czerwca 2017 roku o godz. 16:00.

Kochani Rodzice!!! Już w poniedziałkowym, świątecznym wydaniu Kroniki Tygodnia ukaże się artykuł, gdzie zapoznacie się Państwo z naszą obecną, jak i nową, innowacyjną ofertą dla przyszłych przedszkolaków. Propozycje jakie przygotowaliśmy można przeczytać na stronie 5 świątecznego wydania Kroniki.

Uwaga Rodzice!!! Poranek muzyczny

Drodzy Rodzice!!! W poniedziałek 21 grudnia 2015 roku dzieci z grup: „Motylki”, „Zajączki”, „Niedźwiadki” i „Biedronki” wybierają się na poranek muzyczny do Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego. W tym dniu śniadanie dla tych grup o godz; 8:30. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola. Dziękujemy

UWAGA RODZICE !!!

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2015 roku przedszkole będzie zamknięte.

Uwaga Rodzice!!!!

Drodzy Rodzice informujemy, że w dniu 10 grudnia 2015 roku dzieci uczęszczające na zajęcia z tenisa, wezmą udział w mikołajkowym spotkaniu na terenie OSIR-u. W tym dniu śniadanie dla grup: „Jeżyki” „Biedronki” „Niedźwiadki” „Delfinki” „Sowy” będzie o godz. 8:45. Wyjazd z przedszkola o godz. 9:20. W tym dniu obiad będzie około godz. 13:OO. Prosimy o sportowy stój dla dzieci.

Load More Posts