Konkurs piosenki angielskiej

Dnia 13 maja 2016 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie piosenki angielskiej „The Voice of Kids”,zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Zamościu. Zespoły, które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz językowe przygotowane zostały pod kierunkiem Pani Kornelii Winiarskiej, prowadzącej zajęcia z języka angielskiego oraz Pani Joanny Przekocińskiej, dzięki której powstała choreografia a przedszkolaki mogły zaśpiewać przy jej akompaniamencie. Jako pierwszy w konkursie wystąpił zespół 4-latków „Sunny Hearts”.

Próba generalna przed przedstawieniem jasełkowym

Już jutro dzieci z grup „Biedronki” i „Niedźwiadki” zaprezentują swoim najbliższym przedstawienie jasełkowe. Zanim jednak to nastąpi spotkały się w sali rytmicznej, by ostatni raz przećwiczyć role i piosenki.

„Biedronki” na Kolorowym Ranczu

„Czerwone Kapturki – Little Red Riding Hoods”

Dnia 18.06.2015r. w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie zatytułowane „Czerwone Kapturki”, w którym udział wzieły dzieci z koła teatralnego prowadzonego przez Panią Kamilę Czarniecką oraz dzieci z zajęć z języka angielskiego „Drama in English” prowadzonego przez Panią Kornelię Winiarską.

Lody, lody dla ochłody- „Biedronki’

Load More Posts