Konkurs wielkanocny

KONKURS WIELKANOCNY „ NAJPIĘKNIEJSZE JAJKO WIELKANOCNE”- twórczość rodzinna W dniu 13.04.2017 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i rozdanie nagród oraz dyplomów dla dzieci, które wzięły udział w konkursie wielkanocnym. Komisja w składzie : Katarzyna Wawryk, Ewa Naworol, Dorota Pilipczuk spośród kilkudziesięciu prac wyłoniła I, II, III miejsce z każdej grupy wiekowej. Wszystkie dzieci dostały słodki upominek i pamiątkowy dyplom. Wszystkie pisanki były bardzo piękne, oryginalne i jedyne.

Warsztaty wielkanocne

Powitanie wiosny

Witaj Wiosno!!!!

Szaleni naukowcy

16 marca dzieci z grupy „Smerfy” wzięły udział w zajęciach „ Szalony Naukowiec – doświadczenia i eksperymenty”, które odbyły się w Społecznej Szkole Podstawowej im. Unii Europejskiej w Zamościu. Serdecznie dziękujemy pani Alicji Juszczak za zaproszenie i ciekawe pokazy.

Warsztaty mydlarskie

Dnia 14 marca w naszym przedszkolu odbyły się Warsztaty Mydlarskie. Tego dnia dzieci poznały etapy powstawania pięknych i pachnących mydełek. Ponadto każde dziecko miało okazje stworzyć swoje, niepowtarzalne mydełko.

Load More Posts