UWAGA RODZICE!!!! „SŁONECZNE PORANKI” POWRACAJĄ

Drodzy Rodzice!!! Jeżeli Wasze dziecko nie jest jeszcze przedszkolakiem serdecznie zapraszamy na II edycję „Słonecznych Poranków” organizowanych przez nasze przedszkole. Jest to cykl zajęć adaptacyjnych przygotowujących dzieci w wieku 2- 4 lat oraz rodziców do ważnego dnia- pierwszego dnia w przedszkolu. Celem spotkań jest usamodzielnienie dziecka i pokazanie mu, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami pod opieką nauczyciela. Dla rodziców jest to szansa na poznanie pań nauczycielek i zapoznanie.

Spotkanie czerwcowe

Słoneczne poranki- majowe spotkanie

Było mnóstwo zabawy, pyszne „Bakusie”, przedstawienie o chorym kotku i oczywiście basen z kulkami. Nie zapomnieliśmy o zbliżającym się dniu mamy i zrobiliśmy kwiatuszki. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu.

Słoneczne poranki- trzecie spotkanie

To już trzecie spotkanie na „Słonecznych Porankach” było świątecznie i bardzo wesoło.

Słoneczne poranki- drugie spotkanie

Za nami drugie spotkanie na „Słonecznych porankach”. Tym razem zajęcia dla dzieci przygotowały panie Ania Sokołowska i Ania Buczak. Były zabawy przy muzyce, łapanie baniek mydlanych oraz ozdabianie serduszek i torebek walentynkowych. Dołączyły do nas Natalia i Oliwia. A tak bawiliśmy się tego dnia.

Load More Posts