Wizyta u stomatologa

Pszczółki odwiedziły panią stomatolog Magdę Wach – mamę Laury. Dzieci poznały jak należy myć ząbki i co należy jeść a czego nie aby były zawsze piękne i zdrowe.

W Uliku

Dzieci z grupy Pszczółki i Zajączki były na wycieczce w gospodarstwie pszczelarskim Ulik. Poznaliśmy jak pracują pszczoły z czego robią i jak robią miód. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wyglądały kiedyś ule. Mogliśmy spróbować różnego rodzaju miody.

W komisie samochodowym

Odwiedziliśmy komis samochodowy pana Marka Pośnika. Poznaliśmy różne marki samochodów…

Dzień Mamy i Taty

W grupie Pszczółki odbyło się przedstawienie z okazji dnia Mamy i Taty. Dzieci zabrały swoich rodziców oczyma wyobraźni w podróż egzotyczną tańcem i piosenką magiczną. Wszyscy bawili się wspaniale.

Konkurs wielkanocny

KONKURS WIELKANOCNY „ NAJPIĘKNIEJSZE JAJKO WIELKANOCNE”- twórczość rodzinna W dniu 13.04.2017 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i rozdanie nagród oraz dyplomów dla dzieci, które wzięły udział w konkursie wielkanocnym. Komisja w składzie : Katarzyna Wawryk, Ewa Naworol, Dorota Pilipczuk spośród kilkudziesięciu prac wyłoniła I, II, III miejsce z każdej grupy wiekowej. Wszystkie dzieci dostały słodki upominek i pamiątkowy dyplom. Wszystkie pisanki były bardzo piękne, oryginalne i jedyne.

Load More Posts