Konkurs wielkanocny

KONKURS WIELKANOCNY „ NAJPIĘKNIEJSZE JAJKO WIELKANOCNE”- twórczość rodzinna W dniu 13.04.2017 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i rozdanie nagród oraz dyplomów dla dzieci, które wzięły udział w konkursie wielkanocnym. Komisja w składzie : Katarzyna Wawryk, Ewa Naworol, Dorota Pilipczuk spośród kilkudziesięciu prac wyłoniła I, II, III miejsce z każdej grupy wiekowej. Wszystkie dzieci dostały słodki upominek i pamiątkowy dyplom. Wszystkie pisanki były bardzo piękne, oryginalne i jedyne.

Kartki świąteczne dla Kombatantów

Dzieci z naszego przedszkola z pomocą pań wykonały własnoręcznie kartki z życzeniami dla Kombatantów. Koordynatorką tej akcji była pani Joanna Pieczykolan. Dzieci ochoczo przygotowywały kartki wiedząc, że sprawią tym wiele radości na zbliżające Święta Bożego Narodzenia.

Finał akcji „SZLACHETNA PACZKA”

Weekend Cudów Szlachetnej Paczki juz za nami…..jeszcze raz gorące podziękowania dla Wszystkich , którzy włączyli się w akcję 🙂 Zebraliśmy wszystko o czym marzyła Rodzina….BRAWO.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Specjalnie dla Świętego Mikołaja i wszystkich przedszkolaków dzieci z kółka teatralnego oraz tanecznego przygotowały występ i przedstawienie pt. „Królewna na ziarnku grochu, który odbył się 5 grudnia w sali widowiskowej Klubu Batalionowego. Świętemu Mikołajowi udało się przybyć do naszego przedszkola, zobaczyć przedstawienie I zostawić dla każdego piękny prezent.

Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu wyrosło DRZEWO POZDOWIEŃ I ŻYCZLIWOŚCI. Dlaczego? Dzisiaj obchodzimy

Load More Posts