Żabki na wakacjach

Wakacje w naszym przedszkolu spędziliśmy bardzo aktywnie miesiąc lipiec upłyną nam na poznawaniu naszego pięknego miasta – Zamościa. Codzienne spotykaliśmy się z paniami, panami- przewodnikami zamojskimi, którzy opowiadali nam o losach naszego grodu, jego mieszkańcach, budowlach itp. Zwiedziliśmy Stare Miasto, Oficynę Ratusza, Katedrę, Fortyfikacje, Arsenał byliśmy w Muzeum Zamojskich oraz ZOO. Podsumowaniem tych wycieczek było utworzenie „makiety” Rynku Wielkiego przed naszym przedszkolem- powstały fajne kartonowe budowle a my przy okazji.

Wakacje w naszym przedszkolu…

Wakacje w naszym przedszkolu spędziliśmy bardzo aktywnie … Zamojski Arsenał Katedra i fortyfikacje Muzeum Zamojskie Nadszaniec Oficyna Ratusza Spacerkiem po Zamościu

Piknik i gokarty

Lipiec jest miesiącem, w którym rozpoczynają się wakacje.

Maluchy w Uliku

W czerwcu najmłodsze przedszkolaki wybrały się do gospodarstwa pasiecznego Ulik, gdzie poznały wiele ciekawostek z życia pszczół oraz zobaczyły jak to się dzieje, że miód z plastra kończy w słoiku.

Przedszkolaki w Orkiestrze

Jak co miesiąc tak i w czerwcu ostatni raz przed wakacjami przedszkolaki wybrały się na audycję muzyczną do Orkiestry Symfonicznej im K. Namysłowskiego.

Load More Posts