Koncert Majki Jeżowskiej

Bawiliśmy się świetnie,można było śpiewać i tańczyć.W konkursie nasze Przedszkole wygrało nawet płytę z piosenkami p. Majki Jeżowskiej.Byliśmy najmłodszymi uczestnikami tego wydarzenia,będziemy je bardzo miło wspominać.

Powitanie jesieni

W środę 28.09.2016 dzieci z grupy „Skrzaty” i „Tygrysy” wybrały się powitać jesień do Zamoyskiego Rancza „Debry” w Skierbieszowie. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała, pogoda dopisała, humory też. Dzieci podziwiały piękne krajobrazy i zwierzęta m.in. konie, osiołki. A co jeszcze robiły podczas wycieczki i z kim się jeszcze spotkały widać na załączonych zdjęciach.

Wakacje w naszym przedszkolu…

Wakacje w naszym przedszkolu spędziliśmy bardzo aktywnie … Zamojski Arsenał Katedra i fortyfikacje Muzeum Zamojskie Nadszaniec Oficyna Ratusza Spacerkiem po Zamościu

„Czerwone Kapturki – Little Red Riding Hoods”

Dnia 18.06.2015r. w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie zatytułowane „Czerwone Kapturki”, w którym udział wzieły dzieci z koła teatralnego prowadzonego przez Panią Kamilę Czarniecką oraz dzieci z zajęć z języka angielskiego „Drama in English” prowadzonego przez Panią Kornelię Winiarską.

„Twoja twarz brzmi znajomo”

Load More Posts