Zajęcia komputerowe

W czwartek 25.05.2017r. „Skrzaty” wybrały się do Szkoły Społecznej. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z informatyki, które prowadził pan Andrzej. Dzieci były pod wrażeniem, komputery pochłonęły ich bez reszty. „Skrzaty” kolorowały, pisały i zadawały mnóstwo pytań na, które pan Andrzej chętnie i cierpliwie odpowiadał. Zajęcia były bardzo ciekawe i wesołe. Czas upłyną bardzo szybko a głośny dzwonek jak to w szkole powiadomił nas, że czas wracać do naszego przedszkola. Dziękujemy i.

Konkurs wiedzy o Zamościu

11.05.2017r. w Miejskim Przedszkolu nr.9 kolejny raz odbył się Konkurs Wiedzy o Zamościu. Brały w nim udział 5 i 6 latki z naszego przedszkola. Nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsce. Jesteśmy z Was dumni, gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

Urodziny Zuzi

26.04.2017r. w grupie ” Skrzatów” odbyły się 6 urodziny Zuzi. Nasze przyjęcie udało się wspaniale. Najlepiej ukazują to poniższe zdjęcia a my życzymy Zuzi jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Konkurs wielkanocny

KONKURS WIELKANOCNY „ NAJPIĘKNIEJSZE JAJKO WIELKANOCNE”- twórczość rodzinna W dniu 13.04.2017 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i rozdanie nagród oraz dyplomów dla dzieci, które wzięły udział w konkursie wielkanocnym. Komisja w składzie : Katarzyna Wawryk, Ewa Naworol, Dorota Pilipczuk spośród kilkudziesięciu prac wyłoniła I, II, III miejsce z każdej grupy wiekowej. Wszystkie dzieci dostały słodki upominek i pamiątkowy dyplom. Wszystkie pisanki były bardzo piękne, oryginalne i jedyne.

Dzień Ziemi

Dnia 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, w związku z czym przedszkolaki z grupy Pszczółki poznały sposoby dbania o naszą planetę. Same postanowiły zrobić dla niej coś użytecznego i wspólnie ze swoimi paniami urządziły ,,sprzątanie świata”. Fotorelacja poniżej.

Load More Posts