W Uliku

Dzieci z grupy Pszczółki i Zajączki były na wycieczce w gospodarstwie pszczelarskim Ulik. Poznaliśmy jak pracują pszczoły z czego robią i jak robią miód. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wyglądały kiedyś ule. Mogliśmy spróbować różnego rodzaju miody.

Konkurs wielkanocny

KONKURS WIELKANOCNY „ NAJPIĘKNIEJSZE JAJKO WIELKANOCNE”- twórczość rodzinna W dniu 13.04.2017 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i rozdanie nagród oraz dyplomów dla dzieci, które wzięły udział w konkursie wielkanocnym. Komisja w składzie : Katarzyna Wawryk, Ewa Naworol, Dorota Pilipczuk spośród kilkudziesięciu prac wyłoniła I, II, III miejsce z każdej grupy wiekowej. Wszystkie dzieci dostały słodki upominek i pamiątkowy dyplom. Wszystkie pisanki były bardzo piękne, oryginalne i jedyne.

Powitanie Wiosny -„Zajączki”

Jestem Wiosna zielona i radosna. Powiem Wam w sekrecie , bo może nie wiecie. Bardzo się dziś natrudziłam Niedźwiadka z zimowego snu obudziłam. Obudziłam również kwiatki na łące Oraz dwie pszczółki latające. Zobaczcie. buźka

Powitanie wiosny

Witaj Wiosno!!!!

Kartki świąteczne dla Kombatantów

Dzieci z naszego przedszkola z pomocą pań wykonały własnoręcznie kartki z życzeniami dla Kombatantów. Koordynatorką tej akcji była pani Joanna Pieczykolan. Dzieci ochoczo przygotowywały kartki wiedząc, że sprawią tym wiele radości na zbliżające Święta Bożego Narodzenia.

Load More Posts