KUŹNIARZ EWELINA

Jestem absolwentką UMSC w Lublinie. Ukończyłam podyplomowe studium pedagogiczne oraz studia podyplomowe zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Swoją wiedzę i umiejętności cały czas poszerzam poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach.
W przedszkolu „Słoneczko” pracuję od 2010 r. Uwielbiam pracę z dziećmi, one dodają mi energii i pozwalają w głębi duszy jeszcze pozostać dzieckiem. Choć praca z nimi wymaga cierpliwości, ogromnego serca i wiedzy jest wielkim wyzwaniem i daje ogrom satysfakcji każdego dnia. Wobec dzieci staram się być przyjazna i życzliwa, a zarazem konsekwentna i wymagająca. Przez bezpośredni i indywidualny kontakt z dzieckiem codziennie uczę się czegoś nowego. Moim priorytetowym zadaniem jest, aby dziecko czuło się kochane i szczęśliwe, dlatego wspólnie bawimy się, uczymy, spędzamy razem miło czas.