HAŁASA AGNIESZKA

Absolwentka WSZiA w Zamościu na kierunku pedagogika o specjalności profilaktyka i resocjalizacja. Ukończyłam studia magisterskie na UMCS w Lublinie na kierunku pedagogika o specjalności praca socjalna i pomoc społeczna. W przedszkolu pracuję jako nauczyciel – studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
W swej pracy stawiam sobie za cel poznanie indywidualnych potrzeb wychowanków. W kontaktach z dziećmi staram się wykazywać dużą zdolność empatii – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, a największą nagrodą jest dla mnie jego szczery uśmiech, który staram się osiągać każdego dnia.