Dzień mamy i taty w grupie „Muchomorków”

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech.

Dnia 28 maja dzieci z grupy „Muchomorki” świętowały Dzień Mamy i Taty. Tego dnia dzieci zamieniły się rolami i stały się kwiatkami. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą oglądali przedstawienie przygotowane przez dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły a także namalowały portret swojej mamy i swojego taty, zadaniem rodziców było odgadnąć pracę swojego dziecka. Wszystkim rodzicom się udało. BRAWO!  Na koniec dzieci wręczyły prezenty i złożyły życzenia gościom. Po zakończeniu wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.