UWAGA RODZICE!!!! „SŁONECZNE PORANKI” POWRACAJĄ

Drodzy Rodzice!!!
Jeżeli Wasze dziecko nie jest jeszcze przedszkolakiem serdecznie zapraszamy na II edycję „Słonecznych Poranków” organizowanych przez nasze przedszkole.
Jest to cykl zajęć adaptacyjnych przygotowujących dzieci w wieku 2- 4 lat oraz rodziców do ważnego dnia- pierwszego dnia w przedszkolu. Celem spotkań jest usamodzielnienie dziecka i pokazanie mu, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami pod opieką nauczyciela. Dla rodziców jest to szansa na poznanie pań nauczycielek i zapoznanie się z naszą placówką.

W PROGRAMIE ZAJĘĆ:
– zabawy integracyjne
-zabawy ruchowe z muzyką
-zabawy z językiem angielskim
-zajęcia plastyczne
– wiele atrakcyjnych aktywności
– wskazówki dotyczące przygotowania dziecka do przedszkola

TERMIN i MIEJSCE SPOTKAŃ:
Na pierwsze zajęcia zapraszamy 14 stycznia 2016 roku o godz. 10:00w placówce naszego przedszkola ul. Koszary 61
Kolejne spotkania będą odbywały się co miesiąc (druga sobota miesiąca) w godz. 10:00- 12:00.

CO TRZEBA PRZYGOTOWAĆ?
W ramach wyprawki dla dziecka należy przygotować buty na zmianę.
Mile widziany dobry humor i chęć do zabawy.

SPOTKANIA SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!!!

Chęć uczestnictwa należy zgłaszać od poniedziałku do piątku w godz. 8:00- 15:00 pod numerami telefonów- 660 300 943 lub 535 27 38 88

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Serdecznie zapraszamy 🙂