Konkurs piosenki angielskiej

Dnia 13 maja 2016 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie piosenki angielskiej „The Voice of Kids”,zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Zamościu.
Zespoły, które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz językowe przygotowane zostały pod kierunkiem Pani Kornelii Winiarskiej, prowadzącej zajęcia z języka angielskiego oraz Pani Joanny Przekocińskiej, dzięki której powstała choreografia a przedszkolaki mogły zaśpiewać przy jej akompaniamencie.
Jako pierwszy w konkursie wystąpił zespół 4-latków „Sunny Hearts” z piosenką „Mummy, Daddy I love You”.W jego skład wchodziły dzieci z grupy „Biedronki”: Julia Czajkowska, Gloria Krzywosz, Jakub Sochan, Gabriel Winiarski. Następnie zaprezentowała się grupa 5-latków „Cowboys” z piosenką „She’ll Be Coming Round the Mountain”. W jej skład wchodziły przedszkolaki z grupy „Niedźwiadki”: Pola Juszczak, Milena Rzepa, Emilia Czyż, Aleksander Czyż oraz Oliwier Tymosz.
Oba zespoły odniosły wspaniały sukces, gdyż grupa „Sunny Hearts” zajęła III miejsce natomiast grupa „Cowboys” zdobyła miejce I w kategorii: zespoły. Dzieci otrzymały gorące brawa, gratulacje oraz wspaniałe nagrody. Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych.


— admin