LEWANDOWSKA ANGELIKA

W przedszkolu „Słoneczko” pracuję od kwietnia 2015 roku. Obecnie jestem nauczycielem wspomagającym w żłobku.
Studia licencjackie i magisterskie ukończyłam o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ciągle doskonale swój warsztat pracy oraz podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach dla nauczycieli.
Praca z dziećmi dostarcza mi dużo radości i satysfakcji. Ważna jest dla mnie indywidualność małego człowieka oraz to, aby był zawsze uśmiechnięty i czuł się bezpieczny. Wielką przyjemność sprawia mi także pomoc dzieciom w nabywaniu nowych umiejętności oraz uczenie ich samodzielności, tak aby mogły swobodnie radzić sobie w wykonywaniu codziennych czynności.