LAKYDA- BORSUK ALLA

W przedszkolu pracuję jako nauczyciel języka angielskiego. Jestem absolwentką PWSZ w Zamościu (studia I stopnia kierunek: filologia angielska; specjalizacja nauczycielska) oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II ( studia II stopnia, kierunek filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym). Jestem osobą bardzo kreatywną, ambitną, pełną codziennego uśmiechu na twarzy i ogromnej chęci do pracy oraz nauczania maluszków języka obcego. Moim credo życiowym jest cytat: „Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest.” Kurt Cobain. Bardzo cenie sobie szczerość i bycie otwartym człowiekiem, a praca z dziećmi właśnie utwierdza mnie w przekonaniu, że te cechy są wszechobecne.
Nie lubię czerwonej fasolki i owoców malin, ale uwielbiam spędzać wieczory przy kominku z kubkiem ciepłej herbaty .