Przedszkole „Słoneczko” mieści się w parterowym, wolnostojącym budynku przystosowanym dla potrzeb placówki przedszkolnej. W budynku znajduje się dziesięć przestrzennych, kolorowych, bajkowo zaaranżowanych i dostosowanych do potrzeb przedszkolaków sal, przy każdej z nich jest duża łazienka dla dzieci. Posiłki podawane są na dwóch stołówkach (mniejszej dla maluszków, przy której jest kuchnia i pomieszczenia gospodarcze) oraz większej dla starszaków. W części budynku dla maluszków przy holu usytuowana jest szatnia dla dzieci i łazienka dla personelu. W części budynku dla dzieci starszych przy holu znajduje się szatnia i gabinet dyrektora. Przedszkole posiada duży ogrodzony i monitorowany plac zabaw wyposażony w zabawki, piaskownice i sprzęt terenowy. Przedszkole posiada również własny parking.

— admin