Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę !!!!

Kolejny raz nasze przedszkole włączyła się w Ogólnopolską Akcję Charytatywną Pomóż dzieciom przetrwać zimę.

Akcja prowadzona jest przed świętami Bożego Narodzenia z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej i podopiecznych domów dziecka oraz ośrodków szkolno-wychowawczych. W tym roku akcję swoim Honorowym Patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda.
W naszym przedszkolu rusza stacjonarna zbiórka darów w dniu potrwa do końca roku.
Zbieramy: słodycze, produkty spożywcze nadające się do długoterminowego przechowywania, artykuły szkolne i papiernicze, zabawki, książki, środki czystości i higieny osobistej. Dary należy przekazywać wychowawcom w grupach.
beznazwy