Dzień Mamy i Taty

W grupie Pszczółki odbyło się przedstawienie z okazji dnia Mamy i Taty. Dzieci zabrały swoich rodziców oczyma wyobraźni w podróż egzotyczną tańcem i piosenką magiczną. Wszyscy bawili się wspaniale.

Dzień Mamy i Taty

Piękny i wzruszający występ „Pracowitych Mrówek” z okazji dnia Mamy i Taty, a wszystko uwiecznione na przepięknych zdjęciach mamy Bartłomieja- pani Kasi Pomian.

Zajęcia komputerowe

W czwartek 25.05.2017r. „Skrzaty” wybrały się do Szkoły Społecznej. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z informatyki, które prowadził pan Andrzej. Dzieci były pod wrażeniem, komputery pochłonęły ich bez reszty. „Skrzaty” kolorowały, pisały i zadawały mnóstwo pytań na, które pan Andrzej chętnie i cierpliwie odpowiadał. Zajęcia były bardzo ciekawe i wesołe. Czas upłyną bardzo szybko a głośny dzwonek jak to w szkole powiadomił nas, że czas wracać do naszego przedszkola. Dziękujemy i.

Konkurs wiedzy o Zamościu

11.05.2017r. w Miejskim Przedszkolu nr.9 kolejny raz odbył się Konkurs Wiedzy o Zamościu. Brały w nim udział 5 i 6 latki z naszego przedszkola. Nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsce. Jesteśmy z Was dumni, gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

Pracowite Mróki na poranku muzycznym w Orkiestrze Symfonicznej

To była wyjątkowa niedziela dla „Pracowitych Mrówek”. Dzieci zostały zaproszone przez Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego, do udziału w poranku muzycznym. Duzi i mali mieszkańcy Zamościa mieli okazję wysłuchać przepięknych wykonań utworów pt. „W moim ogródecku” i „Oj zagraj mi muzyczko”. Dziękujemy za zaproszenie. Szczególne podziękowania dla pani Asi Przekocińskiej za przygotowanie dzieci do występu. Cudowne zdjęcia udostępniła mama Bartłomieja – pani Katarzyna Pomian.